Soukromá
základní umělecká škola
D-MUSIC Kroměříž
Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žáků

18.03.2016 - Krajské kolo národní soutěže ve sborovém zpěvu

  • Dětský pěvecký sbor MYŠKY - zlaté pásmo
  • Dětský pěvecký sbor MYŠI a MYŠÁCI - stříbrné pásmo

26.02. 2015 - Soutěžní přehlídka ZUŠ 2015

V pěvecké soutěží získali žáci ze třídy p. uč. Miroslava Uhlíře

  • 0. kategorie - Michal Novotný 2. místo
  • 1. kategorie - Adéla Buráňová 2. místo
  • 2. kategorie - Michaela Krutilová 2. místo

Ze třídy p. uč. Lukáše Polanského

  • 0. kategorie - Tereza Žáková 1. místo

Dalším dnem pokračovala soutěž ve hře na dřevěné dechové nástroje. Ze třídy p. uč. Mgr. Pavla Skýpaly byli žáci oceněni takto.

  • 2. kategorie - Kateřina Slaná /saxofon/ 1. místo s postupem do krajského kola
  • 3. kategorie – Tomáš Novotný /klarinet/ 1. místo s postupem do krajského kola a ocenění poroty za mimořádný hudební výkon.
  • 4. kategorie – Radek Slaný /klarinet/ 1. místo s postupem do krajského kola
  • 6. kategorie – Anna Bláhová /saxofon/ 1. místo

Celé soutěžní klání uzavírala hra na dechové nástroje žesťové. Na tuto soutěž byla vyslána nejpočetnější skupina.

Ze třídy p. uč. Miroslava Uhlíře

  • 0. kategorie – Nikol Bitalová /trubka/ 1. místo
  • 6. kategorie – Tomáš Kocourek /pozoun/ 1. místo s postupem do krajského kola

Ze třídy pí. uč. Terezy Košínové

  • 0. kategorie – Marie Horáková /lesní roh/ 1. místo
  • 2. kategorie – Markéta Horáková /lesní roh/ 1. místo s postupem do krajského kola

Ze třídy pí. uč. Iva Novotného

  • 0. kategorie – Michal Novotný /trubka/ 1. místo
  • 0. kategorie - Vojtěch Jemelka /trubka/ 1. místo
  • 1. kategorie – Lenka Velešíková /trubka/ 1. místo s postupem do krajského kola
  • 1. kategorie – Matěj Langr /trubka/ 1. místo s postupem do krajského kola
  • 1. kategorie – Jiří Ramiš /tenor/ 3. místo
  • 2. kategorie – Alexandr Ramiš /tenor/ 1. místo s postupem do krajského kola
  • 4. kategorie – Jan Horák /trubka/ 1. místo
  • 7. kategorie – Jakub Pospíšil /tuba/ 2. místo

15.04. 2014 - Přehlídka pěveckých sborů 2014

  • Sbor Myši a Myšáci - Stříbrné pásmo
  • Sbor Myšky - Zlaté pásmo

14.12. 2013 - Vánoční akordy Ostrava 2013

  • Absolutní vítěz kategorie dětských pěveckých sborů
  • Vítěz Zlatého pásma dětských pěveckých sborů

30.11. 2013 - Republikové finále otevřené taneční soutěže SEDMIKVÍTEK 2013

  • taneční skupina DANCE POWER s vystoupením MRŇATA (Kategorie HOBBY DĚTI - DISCO DANCE; 1. místo)
  • taneční skupina DANCE POWER s vystoupením RETRO (Kategorie HOBBY JUNIOR - HIP HOP; 3. místo)
  • taneční skupina DANCE POWER s vystoupením HEJ MAMBO (Kategorie DOSPĚLÍ - DISCO DANCE; 3. místo)
  • taneční skupina DANCE POWER s vystoupením BLACK GIRLS (Kategorie DOSPĚLÍ - DISCO DANCE; 4. místo)


16.04. 2013 - Krajská přehlídka 2013

  • Pěvecký sbor Myši a myšáci; Stříbrné pásmo
  • Pěvecký sbor Myšky; Zlaté pásmo

12.03. 2013 - Nár. sout. ZUŠ krajské kolo

  • Huňa Rostislav; hra na keyboard; 2.místo
  • Hluchý Miloš; hra na keyboard; 2.místo

20.02. 2013 - Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

  • Klarinetové trio: Radek Slaný, Tomáš Novotný, Zdena Kučková; 1.místo

19.02. 2013 - Krajské kolo MŠMT ZUŠ Zlín

  • Jan Horák, Markéta Horáková, Tomáš Kocourek, Jiří Maršálek, Jakub Poslíšil; žesťový kvintet; 2.místo

12.02. 2013 - Nár. sout. ZUŠ okresní kolo

  • Huňová Svatava; hra na keyboard; 1.místo
  • Morevová Diana; hra na keyboard; 2.místo
  • Huňa Rostislav; hra na keyboard; 1.místo
  • Mikulenková Daniela; hra na keyboard; 1.místo
  • Hluchý Miloš; hra na keyboard; 1.místo

30.01. 2013 - Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

  • Klarinetové trio: Radek Slaný, Tomáš Novotný, Zdena Kučková; 1.místo

29.01. 2013 - Okres. kolo MŠMT ZUŠ KM

  • Matěj a Vojtěch Langovi; hra na trubku; 1. míst
  • Tomáš Kocourek, Karel Ramiš, Alexandr Ramiš; hra na tenor; 2. místo
  • Jan Horák, Markéta Horáková, Tomáš Kocourek, Jiří Maršálek, Jakub Poslíšil; žesťový kvintet; 1místo

03.10. 2011 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ

hra na klavír, 1.místo v VI.kategorii

hra na kytaru, 1.místo v VI.kategorii

27.03. 2011 - Regi­onální kolo Mistrovství ČR tanečních skupin

  • street dance choreografie 3.místo

24.03. 2011 - Krajské kolo národní soutěže ZUŠ

  • hra na klavír, 2.místo
  • hra na kytaru, 1.místo

06.12. 2010 - Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ jazzových a ostatních orchestrů ZUŠ

03.12. 2010 - 4.ročník krajského kola ve hře na elektronické klávesové nástroje Napajedla

  • 3.místo 2×

24.04. 2010 - Krajské kolo národní soutěže ZUŠ ve hře tanečních a jazzových orchestrů

  • 1. místo

27.03. 2010 - Taneční soutěž Lipenská hvězda

  • 3.místo

02.03. 2010 - Krajské kolo národní soutěže ZUŠ v komorní hře-duo

  • 2.místo

18.02. 2010 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ

  • komorní hra s převahou dechových nástrojů-duo, 1.místo
  • komorní hra s převahou dechových nástrojů-trio, 1.místo

01.02. 2010 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ

  • komorní hra s převahou dechových nástrojů-trio, 2.místo
  • komorní hra s převahou dechových nástrojů-kvarteto, 3.místo

02.12. 2009 - Okresní kolo národní soutěže ZUŠ v Kroměříži

  • tenor, 1.místo v 1.kategorii
  • trubka, 1.místo v 1.kategorii
  • trubka, 1.místo v 7.kategorii
  • trubka, 1.místo v 9.kategorii
  • klarinet, 2.místo v 1.kategorii
  • tenor, 2.místo v 2.kategorii
  • tenor, 2.místo v 1.kategorii
  • trubka, 2.místo v 2.kategorii
  • příčná flétna, 2.místo v 6.kategorii
  • trubka, 2.místo v 9.kategorii
  • trubka, 3.místo v 1.kategorii 3×
  • trubka, 3.místo v 9.kategorii

03.05. 2009 - Krajské kolo národní soutěže ZUŠ

  • tenor, 1. místo
  • trubka, 1. místo

12.03. 1998 - Oblastni kolo soutezi

  • sólový zpěv, 2. místo